Fala radiowa Maximus

Nasz zabieg jest dla Ciebie.

Maximus działa na wielu poziomach naszych tkanek.
Image
Image

Pozbądź się cellulitu, spraw aby Twoje ciało było gładkie..

Jeśli walczysz z cellulitem, treningi i dieta nie przynoszą oczekiwanych efektów, twoja twarz straciła dawną jędrność przyjdź i przekonaj się, że nasz zabieg jest dla Ciebie.
O ZABIEGU
Maximus działa na wielu poziomach naszych tkanek ( naskórek, skóra właściwa, tkanka tłuszczowa i mięśnie). Kompleksowość działania urządzenia otrzymujemy poprzez połączenie tripolarnej fali radiowej oraz dynamicznej aktywacji mięśni.

Dlaczego skóra po zabiegu jest napięta i jędrna?

Podczas zabiegu na tkanki działa fala radiowa, która podgrzewa skórę właściwą i tkankę
podskórną do temp. ok. 60 st.C, jednocześnie chroniąc naskórek. Głębokość wnikania ciepła ogranicza się do miejsca zabiegowego. Przy zastosowaniu fali radiowej, zgromadzony w komórkach tłuszcz upłynnia się ,a dodatkowo dzięki dynamicznej stymulacji mięśni Trilipo®

DMA upłynnione komórki tłuszczowe wypychane są na zewnątrz i są szybciej usuwane z
organizmu. Sylwetka jest wyszczuplona i pozbawiona uporczywego cellulitu. Skóra staję się bardziej elastyczna, napięta, dotleniona z jednolitym kolorytem. Produkcja kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego wpływają na spłycenie zmarszczek, ujędrnienie skóry, a także na poprawę owalu twarzy.

Dynamiczna aktywacja mięśni powoduje skurcz mięśnia na całej powierzchni, dzięki czemu komórki tłuszczowe wypychane są na zewnątrz i szybciej ulegają wydaleniu z organizmu. Mechaniczne działanie od wewnątrz oraz od zewnątrz przyśpiesza drenaż tkanki.
Image
Image
Image