Przedłużanie rzęs

Jeśli zawsze marzyłaś o długich, czarnych, grubszych i bardziej podkręconych rzęsach, to możesz mieć je już dziś. Zabieg przedłużania rzęs naturalnych pozwoli Ci cieszyć się pięknym spojrzeniem przez całą dobę. Już nigdy więcej nie będziesz się krępować brakiem makijażu.

 • DOSTĘPNE METODY PRZEDŁUŻANIA RZĘS

Aplikacja polega na doklejeniu rzęs do rzęsy ludzkiej. W zależności od wybranej metody możemy przykleić 1 sztuczną rzęsę do jednej rzęsy naturalnej. Ta aplikacja to klasyczna metoda zwana przez stylistki metodą 1D lub 1:1. Jeśli marzy Ci się mocniejszy wachlarz lub Twoje naturalne rzęsy nie są zbyt gęste , warto sięgnąć po metody objętościowe.  W tym wypadku możemy zastosować metodę 2D (2:1), w której przyklejamy 2 sztuczne rzęsy do jednej rzęsy naturalnej, 3D (3:1), 4D (4:1). Im więcej rzęs przyklejamy do rzęsy naturalnej , tym zmniejszamy grubość stosowanych rzęs, a wszystko to w trosce o Twoje rzęsy. Rzęsy wykonujemy z największą dbałością o szczegóły. Dbamy o prawidłowy odstęp rzęs od powieki. Rzęsy wykonane w naszym salonie są idealnie odseparowane, gdyż podczas zabiegu nie spieszymy się. Podczas zabiegu będziesz mogła się zrelaksować, a nawet zasnąć po ciężkim dniu w pracy. Kiedy otworzysz oczy poczujesz się pięknie.

 • CZY ZABIEG PRZEDŁUŻANIA RZĘS JEST SZKODLIWY DLA NATURALNYCH RZĘS?

Prawidłowo wykonany zabieg przedłużania rzęs nie niszczy rzęs naturalnych. Przed aplikacją dobieramy rzęsy sztuczne do możliwości rzęs naturalnych. Jeśli rzęsy są słabsze z natury nie zastosujemy bardzo długich i spektakularnych rzęs. Raczej pokusimy się o aplikację rzęs krótszych, a gęstszych żeby podkreślić kształt oka i dać klientce poczucie komfortu w noszeniu ich na co dzień. Podczas 8 lat pracy widziałam różne aplikacje i bardzo duże znaczenie ma wybór pierwszej stylistki.  Doświadczenie i pasja pozwala nam wykonywać trwałe i piękne rzęsy.

 • JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT PRZEDŁUŻONYCH RZĘS?

Wszystko zależy to od Klientki - czy dba o rzęsy i jaki ma tryb życia (u sportowców uzupełnienia należy wykonywać częściej)

Jeśli chcesz jednorazowo zrobić zabieg, efekt może utrzymywać się nawet do 1,5 miesiąca.
Zależy to od cyklu życia naszej naturalnej rzęsy. Rzęsy wypadają zgodnie z biologicznym rytmem życia naturalnych rzęs, żyją one średnio do 90 dni. Cykl życia rzęsy trwa niezależnie od tego czy mamy rzęsy przedłużone czy też nie. Rzęsa i tak wypadnie, a w jej miejsce pojawi się nowa. Dlatego ostatnie przedłużone rzęsy mogą wypaść po 2-3 miesiącach od wykonania zabiegu przedłużania rzęs.
Jeśli natomiast chcemy utrzymać efekt na dłużej wystarczy regularnie rzęsy uzupełniać. Dla utrzymania odpowiedniej gęstości rzęs i pełnego efektu zaleca się uzupełnianie rzęs średnio co 3-4 tyg. 

 • JAK MOGĘ USUNĄĆ DOCZEPIONE RZĘSY?

Rzęsy można usunąć w salonie w dosłownie kilka minut. Specjalnie przygotowany do tego preparat jest bezpieczny dla oczu. Nie rób tego sama w domu, bo możesz uszkodzić swoje rzęsy. 

 • CZAS TRWANIA ZABIEGU

W zależności od wybranej metody i ilości rzęs naturalnych zabieg założenia rzęs trwa ok:

 • 1:1  90-120 min
 • 2:1  120-140 min
 • 3:1  130-160 min
 • Hollywood Effect/Russian Volume  150-190 min 
 • RODZAJE RZĘS DO PRZEDŁUŻANIA/ZAGĘSZCZANIA

Mamy do wyboru rzęsy z włosia norek syberyjskich oraz rzęsy syntetyczne. Dodatkowo oferujemy rzęsy różnych grubościach i o różnych stopniach podkręcenia, by jak najlepiej dopasować rzęsy  do rzęs naturalnych. By aplikacja była fantazyjna możemy zastosować rzęsy kolorowe (fioletowe, niebieskie, turkusowe, różowe itp).

W naszym salonie stosujemy rzęsy o grubościach od 0,05 – 0,15.

Rzęsy o grubości 0,20 nadają się tylko do ekspresowych aplikacji. Są zbyt ciężkie dla naturalnych rzęs, dlatego dbając o Wasz komfort i bezpieczeństwo ,zamiast grubych i twardych rzęs proponujemy lekkie i bardzo miękkie (puchate) stylizacje objętościowe. 

PO ZABIEGU PRZEDŁUŻANIA RZĘS:

 • Przez 12h unikaj kontaktu z wodą. W tym czasie klej wysycha i każdy kontakt rzęs z wodą lub parą wodną może uszkodzić wiązanie kleju z rzęsą
 • do demakijażu używaj produktów beztłuszczowych
 • podczas codziennej pielęgnacji okolic oczu ,uważaj aby rzęsy nie miały bezpośredniej styczności z produktem
 • nie pocieraj oczu, nie dotykaj rzęs i nie czesz ich nadmiernie. Nadmierna mechaniczna ingerencja może spowodować ich przedwczesne wypadnięcie
 • po 12h możesz stosować odżywki stymulujące wzrost rzęs 

PRZECIWWSKAZANIA

 • całkowity brak rzęs lub ich minimalna ilość
 • łysienie - alopecia
 • trwała na rzęsach
 • stany zapalne oka i jego okolic
 • trichotillomania - nerwowe bezwiedne wyrywanie rzęs
 • jaskra
 • ADHD
 • znaczne niedomykanie się powieki

 

Obecnie najbardziej spektakularne przedłużenie i zagęszczenie rzęs naturalnych. Do zabiegu stosujemy najciensze rzęsy dostępne na rynku w dużej ilości(5-9D). Koncowy efekt to maksymalne zagęszczenie bez nadmiernego obciążenia rzęs naturalnych ze względu na niską wagę rzęs. Precyzyjnie zaaplikowane dają efekt perfekcyjnego zagęszczenia, lekkości i niezwykłej świeżości spojrzenia.

Zabieg zwany również techniką 1D. Podczas zabiegu przyklejamy jedną rzęsę sztuczną do jednej rzęsy naturalnej. Do wyboru rzęsy różnych grubości, długości i o róznym stopniu podkręcenia. Możlwa również aplikacja rzęs syntetycznych lub najwyższej jakości rzęs z naturalnego włosia norek syberyjskich.

Zabieg zwany również techniką 2D. Podczas zabiegu przyklejamy dwie rzęsy sztuczne do jednej rzęsy naturalnej. Do wyboru rzęsy różnych grubości, długości i o róznym stopniu podkręcenia. Możlwa również aplikacja rzęs syntetycznych lub najwyższej jakości rzęs z naturalnego włosia norek syberyjskich.

Zabieg zwany również techniką 3D. Podczas zabiegu przyklejamy trzy rzęsy sztuczne do jednej rzęsy naturalnej. Do wyboru rzęsy różnych grubości, długości i o różnym stopniu podkręcenia. Możliwa również aplikacja rzęs syntetycznych lub najwyższej jakości rzęs z naturalnego włosia norek syberyjskich.

Zabieg zwany również techniką 4D. Podczas zabiegu przyklejamy cztery rzęsy sztuczne do jednej rzęsy naturalnej. Do wyboru rzęsy różnych grubości, długości i o różnym stopniu podkręcenia. Możliwa również aplikacja rzęs syntetycznych lub najwyższej jakości rzęs z naturalnego włosia norek syberyjskich.

Rzęsy z norek syberyjskich ,są produktem najwyższej jakości, w 100% naturalnym. Rzęsy te nie są poddawane obróbce chemicznej,a swój skręt uzyskują na skutek działania wysokiej temperatury, która powoduje naturalny skręt włosia. Rzęsy są niezwykle lekkie, miękkie, co sprawia ,że ciężko je odróżnić od rzęs naturalnych. Doskonale sprawdzają się w technikach 1:1, 2:1, 3:1.

COB FITNESS PREMIUM CLUB

40-631 Katowice,Wesoła 3 | Email:urodanawynos@wp.pl | Tel.:: +48 537 401 365