Paznokcie Żelowe

O ZABIEGU

Zabieg polegający na wzmocnieniu naturalnych paznokci rąk i nóg przy pomocy żelu utwardzanego w lampie UV. Paznokcie po wykonanym zabiegu są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Dodatkowo nie odpryskują i sprawiają, że wymodelowany paznokieć pozostaje na długo piękny i zadbany.

>

APLIKACJA

Możliwe przedłużenie paznokci na formie, tipsie, które mają służyć przedłużeniu naturalnego paznokcia lub pożelowanie naturalnej płytki, w celu jej wzmocnienia.

Czas trwania zabiegu to od 60-90 min.

Dostępne ok 120 kolorów.

Możliwość artystycznych zdobień typu ikonki,ombre, ornamenty,zdobienia biżuteryjne itp. Zabieg wymaga korekty i odświeżenia koloru po okresie od 2-4 tygodni ( w zależności od szybkości wzrostu naturalnych paznokci)

EFEKT

Wzmocnione paznokcie, trwały kolor i połysk

PRZECIWWSKAZANIA
  • choroby paznokci
  • całkowity brak paznokci
WAŻNE!!

Dbając o Wasze zdrowie i higienę w naszym salonie wszystkie narzędzia poddawane są sterylizacji w AUTOKLAWIE. Zapewnia on precyzyjną sterylizację wszystkich metalowych narzędzi kosmetycznych, a narzędzia są w 100% sterylne. Autoklaw na najwyższej klasy urządzenie, które możemy spotkać w szpitalach, gabinetach stomatologicznych i studiach tatuażu.

COB FITNESS PREMIUM CLUB

40-631 Katowice,Wesoła 3 | Email:urodanawynos@wp.pl | Tel.:: +48 537 401 365