Makijaż permanentny

Makijaż permanentny jest formą makijażu długotrwałego oraz alternatywą dla makijażu tradycyjnego. Ma na celu podkreślić, wymodelować lub skorygować naturalne rysy twarzy (poprawienie linii ust, uwydatnienie,powiększenie ich konturu,skorygowanie kształtu łuku brwiowego czy podkreślenie linii oka, zagęszczenie linii rzęs). Długoletni efekt upiększający jest zagwarantowany przez podskórną implantację pigmentu. Barwniki dobierane są do typu urody, karnacji, oprawy i koloru oczu oraz ust. Pigmenty są pochodzenia naturalnego, nie są toksyczne i nie alergizujące. Osadzone w naskórku utrzymują się w sposób widoczny od 2 do 5 lat, ulegając stopniowemu rozjaśnieniu. Tuż po zabiegu pigment w skórze jest ciemniejszy,a po kilku dniach blednie ok 40-50 %. Dzieje się tak , ponieważ barwnik, któy zostaje na powierzchni warstwy rogowej naskórka, utlenia się , ciemnieje, a następnie jest usuwany wraz ze złuszczającymi się komórkami naskórka. Do wyboru makijaż permanentny brwi (metoda cieniowania i microbladig ,znany również jako makijaż metodą włoskową lub piórkową),oczu i ust.

Przeciwskazania: ciąża i okres karmienia, zaburzenia krzepliwości krwi, niestabilna cukrzyca (konieczna konsultacja z lekarzem, łuszczyca (w miejscu zabiegowym, nadciśnienie tętnicze, podwyższona temperatura, przyjmowanie silnych leków sterydowych, ostrzyknięte usta wypełniaczem, czynna opryszczka (po przebytej opryszczce należy odczekać 2 tygodnie przed przystąpieniem do makijażu), choroby gałki ocznej, skóra z tendencjami do bliznowców (keloidów).

 

Codziennie podkreślasz brwi kredką, cieniem lub henną? Pomyśl o makijażu permanentnym brwi, który sprawi,że będziesz się czuła komfortowo w każdej sytuacji. Od dziś wizyty w saunie, na basenie czy podczas morskich kąpieli nie będą już problemem. Pięknie podkreślone brwi i oczy stanowią najważniejszy obraz naszej twarzy. Źle wydepilowane brwi i wieloletnie powtarzane błędy w regulacji mogły spowodować, że cebulki włosów w pewnych miejscach nie chcą już odrastać. Rzadko się zdarza, by brwi były idealne i nie wymagały poprawy. Makijaż permanentny pomoże nadać nowy kształt brwi, skorygować niedoskonałości, wypełnić przerwy, podkreślić i wzmocnić istniejący już kształt brwi.

Metoda włoskowa, metoda piórkowa, 3D Brows to inne nazwy tego samego zabiegu. Idealny dla osób chcących uwydatnić i nadać kształt brwi, uzupełnić brakujące włoski. Podczas zabiegu wykorzystuje się technikę włoskową (na skórze malowane są kreseczki imitujące naturalne włoski). Możliwa jest całkowita rekonstrukcja lub uzupełnienie brakujących włosów brwi. Efekt końcowy jest bardzo naturalny. Zabieg jest w 100% bezpieczny, ponieważ wykonywany jest za pomocą sterylnych piórek składających się z płaskich igieł łączonych, wyłącznie jednorazowego użytku. Opuchlizna jest minimalna ,a czas gojenia bardzo szybki.

Jest to forma makijażu długotrwałego mająca na celu podkreślenie oka. Można namalować kreskę dekoracyjną dla osób oczekujących mocniejszego podkreślenia lub delikatną i subtelną kreskę ,zagęszczającą linię rzęs dolych i górnych. Doskonały dla osób, które chcą nadać spojrzeniu wyrazistości i chcących zaoszczędzić czas spędzany na porannym makijażu. Twoje oczy będą wyglądały pięknie na basenie, po przebudziu i podczas kąpieli w morzu. Makijaż dobierany jest indywidualnie do kształtu oka i urody klientki.

Makijaż permanentny ust dedykowany jest dla kobiet, które chcą podkreślić ich naturalny kolor lub zmienić i dopasować go do aktualnych trendów. Linię ust można skorygować, uzupełnić czerwień wargową, uwydatnić lub powiększyć kontur oraz wypełnić kolorem w całości lub przez zastosowanie rewelacyjnej metody konturu z cieniowaniem. Zapomnisz o rozmazanych ustach ,a Twoje usta będą powabne i kuszące przez całą dobę.

COB FITNESS PREMIUM CLUB

40-631 Katowice,Wesoła 3 | Email:urodanawynos@wp.pl | Tel.:: +48 537 401 365