Henna, wizaż

Henna - jest zabiegiem polegającym na delikatnym farbowaniu włosków brwi i rzęs. Kolor ulega stopniowemu zmywaniu. Ogromną zaletą tego „makijażu” jest trwałość. Możemy zażywać kąpieli w basenie, korzystać z sauny, pocić się i kolor z brwi oraz rzęs nie spłynie tak, jak stałoby się to w przypadku użycia tradycyjnego makijażu kolorowego (tusz, kredka).
Ponadto rzęsy zabarwione henną wyglądają bardzo naturalnie. Henna jest dobrym rozwiązaniem dla osób posiadających jasne brwi i rzęsy, „znikające” przy braku makijażu.
Stanowi także naturalne podkreślenie oprawy oka, kiedy nie chcemy stosować pełnego, cięższego makijażu (henna jedynie nadaje kolor, nie pogrubia i nie przedłuża rzęs)

Chcesz zaskoczyć swoim wyglądem podczas zabawy karnawałowej? W Uroda na Wynos sprawimy,że makijaż twarzy zmieni Cię nie do poznania. Oferujemy makijaże wykonywane przy pomocy atestowanych, antyalergicznych farb do twarzy i ciała Snazaroo. W naszej ofercie posiadamy również sztuczną krew. Zmienimy Cię w tygrysa, zombie, cyborga, kota, sugarskull, wampira i wiele innych postaci.

Codzienny makijaż różni się od makijażu okolicznościowego. Jest trwały dzięki użyciu specjanych fixerów. Palety różnych kolorów cieni i szminek i podkładów, dbałość o szczegóły, precyzja i wieloletnie doświadczenie pozolą dobrać nam makijaż tylko dla Ciebie.

Makijaż ślubny jest bardzo szczególny ze względu na to, iż w tym dniu wszystko musi być idealne. Sprawimy, że będziesz wyglądać świeżo i pięknie do białego rana. Jeśli zaistnieje taka potrzeba dojedziemy do Ciebie w dniu uroczystości. Zadbamy również o Pana Młodego by na zdjęciach jego twarz nie błyszczała. Makjaż panny młodej zawsze poprzedzony jest makijażem próbnym. Podczas wspólnej konsultacji ustalimy Twoje oczekiwania, byś w dniu ślubu nie musiałą się martwić o efekt końcowy.

Regulacja pozwoli nadać brwią regularny kształt. Właściwie wydepilowane brwi można dodatkowo podkreślić henną by stały się jeszcze wyraźniejsze. Niewłaściwa regulacja może zaburzyć kształt, więc jeśli nie jesteś pewna jaki kształt jest idealny dla Twojej twarzy, oddaj się w ręce specjalistów.

Jeśli Twoje rzęsy są długie, gęste i proste i masz dość ciągłego stosowania zalotki zabieg trwałego podkręcenia rzęs jest właśnie dla Ciebie. Na kilka tygodni Twoje oko otworzy się, a rzęsy będą pięknie podkręcone. Dodatkowo zabieg łączony jest z henną rzęs.

COB FITNESS PREMIUM CLUB

40-631 Katowice,Wesoła 3 | Email:urodanawynos@wp.pl | Tel.:: +48 537 401 365